Zavřít
Zavřít
Zavřít
Váš e-mail:
Váše heslo:
Zapamatovat
Nová registrace    Zapomenuté heslo?

ZAČNĚTE SVŮJ KITE
LIFE VIDEO TIPY

Zdarma 10 lekcí jak se naučit kitingAktuální informace


Kiteboarding, landkiting

Déle než 11 let vás seznamujeme s kitingem. Umožňujeme, vám si vybrat z těch nejlepších kite vybavení jako je značky CrazyFly a Best kiteboarding. Ať už se rozhodněte pro Kiteboarding na vodě, snowkiting, nebo landkiting, nikdy nejste sám a my vám pomůžeme se v tomhle sportu zorientovat a vybrat kite vybavení, které je pro vás nejvhodnější.

Letou praxi jsem, se stali také nejlépe hodnocenou kite školou v české republice. Kde vám umožníme se naučit kiteboardingna mnoha místech ve světě. Landkiting kurzy probíhají celý rok a snowkiting kurzyvám nabízíme v nejvyhledávanějším místě u nás a to je Boží Dar ale také zahraničí.

Kite shop vám nabízí, neopreny, doplňky ke kitingu, boardu, trapézy a samozřejmě kite světových značek, jako jsou CrazyFly, Best kiteboarding a komorové kity Ozone.

Otevřeli jsme, taky první kamenný kite shop v Ostravě. Kde si můžete vyzkoušet jak oblečení na kite, tak i neopreny a další doplňky. Opravujeme kity všech značek i modelů. Náhradní díly Dr.Tuba jsou univerzální díly pro kity.

Trainer kity, ale i komorové kity značky Ozone a nafukovací kity CrazyFly a Best kiteboarding jsou také ihned k odběru.