Celkem
0 Kč

Články

Kite trip Egypt with TroubleMaker!

Balím si věci do kufru a u toho si voláme s Mírou, který shání ještě poslední věci v Decathlonu. Je nadšen z bot do vody. Je potřeba ještě vyměnit eura. Do odjezdu z Krupky máme ještě cca 2 hodiny a k mému údivu se u mě ještě neobjevil žádný stres. Vše v klidu a těším se na kite trip. Míra si vezme výměnu eur na starost a já jdu dále balit.


KITE TRIPY 2022

Víš, že se k nám můžeš přidat na kite trip i po kurzu? Sháníš parťáky na kite cestování? Tak se přidej! Vítáni jsou i pokročilí začátečníci i ti, kteří potřebují vypůjčit vybavení.


Kite trip Egypt, Hurghada 22.-29.1.2022

Celý kite zájezd nás vyšel neuvěřitelných 7.800 Kč na 8dní i s letenkou, bágly, stravou all in i transferem z letiště. Je fakt, že split boardy a odlehčený travel kite bag check-in prostě ušetří 3.000 Kč na golf bagu a to se hold, když cestuješ častěji rozhodně vyplatí.


SCULP 2021 - One world. One kite.

SCULP 2021 One world. One kite. Všestranný all-round , Nový tvar Hybrid Delta Bow , Nový osmibodový vývaz , Vyladěný pro kiteloopy , Extrémně stabilní a předvídatelný , Přímé a citlivé řízení Snadný restart z vody


Hyper Povznášející pocit antigravitace!

Vysoce výkonný freeride / big air kite. Povznášející pocit antigravitace -celosvětová špička na Big air.


Test CrazyFly Hyper 9

CrazyFly Hyper je kite vyráběn ve vlastní evropské továrně této značky. Jeho vývoj byl zaměřený velmi konkrétně na sektor vysoce výkonných freeride draků.


KITEBOARDING

Kiteboarding, kitesurfing, kiting - toto jsou nejpoužívanější slovní spojení pro tažného draka a kiteboard, které se používají na vodní hladině, kdy je jezdec tažen za pomoci síly větru. Drak se řídí pomocí ovládací hrazdy kterou určuješ směr, ovlivňuješ výkon i rychlost. Na vodě sice nemůžeš využívat kopce či backcountry jako nabízí snowkiting, ovšem na vodě si dovolíš skákat věci, které si na sněhu radši rozmyslíš :) I zde můžeš využít umělé překážky a hlavně si dovolit big air kiteboarding, což je skákání do výšky. A ty jsou někdy opravdu závratné! Takový big air kiteboarding 34m nad hladinou už stojí za obdiv.


Strana 1 / 6
© 2022 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Partnerské weby