Celkem
0 Kč

Články

Kiteboarding Egypt - v zimě do tepla

Léto už je bohužel pryč a i destinace jako Itálie - Sicílie a jiné evropské státy jako Řecko nebo Chorvatsko bohužel ukončují sezónu. Takzvaně "zazimováno". Za dobrou cenu a po celou zimu se ale přece jen dá vyrazit i jinam. Je to pro některé jen "Egypt", ale když si ujasníte priority, nakonec to nevyjde na kiting tak špatně ;)


Kite trip Egypt with TroubleMaker!

Balím si věci do kufru a u toho si voláme s Mírou, který shání ještě poslední věci v Decathlonu. Je nadšen z bot do vody. Je potřeba ještě vyměnit eura. Do odjezdu z Krupky máme ještě cca 2 hodiny a k mému údivu se u mě ještě neobjevil žádný stres. Vše v klidu a těším se na kite trip. Míra si vezme výměnu eur na starost a já jdu dále balit.


KITE TRIPY 2022

Víš, že se k nám můžeš přidat na kite trip i po kurzu? Sháníš parťáky na kite cestování? Tak se přidej! Vítáni jsou i pokročilí začátečníci i ti, kteří potřebují vypůjčit vybavení.


Kite trip Egypt, Hurghada 22.-29.1.2022

Celý kite zájezd nás vyšel neuvěřitelných 7.800 Kč na 8dní i s letenkou, bágly, stravou all in i transferem z letiště. Je fakt, že split boardy a odlehčený travel kite bag check-in prostě ušetří 3.000 Kč na golf bagu a to se hold, když cestuješ častěji rozhodně vyplatí.


SCULP 2021 - One world. One kite.

SCULP 2021 One world. One kite. Všestranný all-round , Nový tvar Hybrid Delta Bow , Nový osmibodový vývaz , Vyladěný pro kiteloopy , Extrémně stabilní a předvídatelný , Přímé a citlivé řízení Snadný restart z vody


Hyper Povznášející pocit antigravitace!

Vysoce výkonný freeride / big air kite. Povznášející pocit antigravitace -celosvětová špička na Big air.


Test CrazyFly Hyper 9

CrazyFly Hyper je kite vyráběn ve vlastní evropské továrně této značky. Jeho vývoj byl zaměřený velmi konkrétně na sektor vysoce výkonných freeride draků.


Strana 1 / 6
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY