Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


jendodenní kurz Praha
*****

Výborný kurz, měli jsme spoustu času na vyzkoušení hned několika draků, instruktor byl fajn a hodně se nám věnoval. Můžu jen doporučit!

2019-10-01 13:26:26

Rujána
*****

Hrozně moc jsme to chtěli zkusit. Absolvovali jsme (já a mé dvě děti) třídenní kurz pro začátečníky v lokalitě Wiek na Rujáně. Místo pro výuku ideální. Instruktoři příjemní a přátelští. Zatím ještě nejezdíme, ale pokročili jsme. Určitě pokročíme dále. Mohu jedině doporučit.

2019-09-03 10:40:48

rujána
*****

Byli jsme s mladým na třídenním kurzu, zpočátku moc nefoukalo, tak jsme to rozložili do čtyř dnů, stejná cena. Nakonec úrazy žádné, i jsme se na tom nějak chvílemi udrželi:D ještě den a lítalo by se;-) Né že by to bylo nějaké levné... ale sám bych se na tom učit teda nechtěl ani smykem :D

2019-08-27 15:06:24

1 denní kurz v Brně
*****

Kurz jsem dostal jako dárek k loňským narozeninám, výběr konkrétního termínu jsem si nechal až na poslední chvíli a díky panujícímu letnímu bezvětří vyšel až 4. termín. Nicméně přece jenom jsme to zvládli a bylo to SUPER.:D Franta nás sice na začátku zchladil hláškou, že si nemáme myslet, že hned první den budeme jezdit, nicméně měl pravdu, zvládnout draka nebylo úplně jednoduché a celý den uběhl rychle a pohodově. Bonusem jsme dostali spálená čela a krky a naučili jsme se šetřit vodou jako velbloudi. Teď uvažuju o kurzu na Rujáně, protože v pohybu na vodě to musí být jízda.:D

2019-08-21 12:06:27

Kurz v Praze a víkend na Rujáně
*****

Zakoupili jsme si jednodenní kurz landkitingu pro začátečníky v Praze, který jsme kvůli počasí a termínům dlouho odkládali, ale Iveta a její tým nám vyšel vstříc a kurz se nakonec uskutečnil dle našich požadavků v týdnu po práci. Z kurzu jsme byli tak nadšení, že jsme se rozhodli pokračovat a o dalším víkendu vyrazili na dvoudenní kurz na Rujánu. Musím pochválit instruktory Aleše a Michala, kteří nám vše vysvětlili a ukázali a hlavně za trpělivost, bylo to super :)

2019-08-14 08:56:07

Kurz Rujana
*****

Maximalni spokojenost s kurzem, Iveta je vyborna instruktorka.

2019-07-12 13:24:39

1 denni kurz v Praze
*****

Kurz jsme dostali jako darek a byli zvedavi, co od nej cekat :) Po prvotnich odkladech kvuli pocasi (dest, bezvetri) se uskutecnil v tech nejlepsich podminkach a my si krome super zazitku odnesli i spalene nosy od slunicka :) instruktor Ales je pohodovy chlapek, vsechno nam v klidu vysvetlil a my byli uz za malou chvili schopni si pekne poletat s malym i velkym kitem. Moc se nam kurz libil, takze diky a zase nekdy!

2019-07-11 20:10:20

Strana 10 / 33
© 2021 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby