Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


kurz
*****

Čekal jsem od kurzu trošku víc, ale vzhledem k tomu, že jsem už pokročilý jezdec, tak jsem to bral spíše jako vyzkoušení si jiných kitů. V celku spokojenost.

2019-01-30 14:18:25

Snowkiting 1 denní kurz - Odry
*****

Perfekter kurz. Antonin byl s námi začátečníky hodně trpělivý :) super vysvětlení, dostatek času na vyzkoušení, pěkná lokalita

2019-01-16 18:51:52

Kite na zkoušku
*****

Maximální spokojenost - instruktor Aleš pohodář, individuální přístup, maximální ochota. Organizace super a když se k tomu přidalo i nádherné počasí, nebylo co vytknout. Maximálně doporučuji každému, kdo chce alespoň trošku přičichnout k této super zábavě/sportu.

2018-11-22 12:42:10

Muj prvni kiting
*****

Na svatek 17.11. jsem se konecne dockal sveho prvniho kitingu a byl jsem totalne unesen nejen drakem (bo se celkem rozfouklo), ale hlavne pocity, ktere to ve me vyvovalo. Dekuji Tondovi za super vedeni a take za to, ze jsme byli ?jen? dva, tudiz jsme si to paradne uzili a naucili se s prehledem ovladat draka.

2018-11-21 11:18:17

2denní kurz v Uhříněvsi s Alešem
*****

Skvělý instruktor a pěkné větrné počasí. Postupně jsme si vyzkoušeli, co kiting obnáší a co je potřeba si osvojit. Instruktor Aleš dokáže vše jasně vysvětlit a provádět kurzem tak, aby si toho člověk odnesl opravdu hodně, a bez zbytečných držkopádů. Navíc vše bylo v pohodě i po organizační stránce. Díky! Pavel

2018-10-23 20:26:06

Kite kurz - základní
*****

Děkuji za možnost vyzkoušet si tuto sportovní aktivitu. V kurzu jsme byli čtyři - instruktor Aleš měl na každého čas, všem poradil a umožnil vyzkoušet si v maximální možné míře. Měl připravené cvičné malé kity, postupně nám půjčil větší a všichni jsme si to, myslím, užili. Chlapi měli půjčené větší, my holky jsme měly menší - tak akorát pro nás. I přes klidné odpoledné - bylo téměř bezvětří, jsme si "zalétali". Vše OK, až na ty bolavé krky - zakloněná hlava několik hodin - to je opravdu nezvyk.

2018-10-23 14:53:43

2denní kite kurz na Rujáně
*****

V srpnu jsme byli s přítelem na Rujáně a od kites.cz jsme měli objednaný refresh kurz. Na začátku jsme si zopakovali, co jsme se naučili v předchozím kurzu a pak jsme oba dostali k dispozici jeden kite. To jsme velmi ocenili, protože jsme tak měli od začátku dostatek času na trénování jízdy a otoček. Pomocí vysílaček pak s námi Iveta, instruktorka, mohla neustále komunikovat a dávat nám rady. Za ty dva dny jsme si vyzkoušeli různé velikosti kitů a na závěr jsme se s Ivetou i poradili o tom , jakou velikost kitu si v budoucnu máme koupit. Velmi náš potěšil přátelský a osobní přístup instruktorky. Na Rujáně jsou skvělé podmínky pro začátečníky i pro pokročilé a kurzy od kite.cz můžeme jen doporučit.

2018-09-17 10:24:41

Strana 14 / 35
© 2022 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby