Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Doporucuji
*****

Kurz je urcite zajimavy a da se diky nemu seznamit s timto sportem a pripadne se rozhodnout jestli je to prave pro vas. Je to hodne zavisle na povetrnostnich podminkach. No wind, no fun. Frantisek byl velmi dobry instruktor!

2019-10-22 16:17:07

Jednodenní kurz Příbor
*****

Byla jsem moc spokojená. Instruktor se nám věnoval a byl fajn. Moc jsem si to užila.

2019-10-02 21:23:08

jendodenní kurz Praha
*****

Výborný kurz, měli jsme spoustu času na vyzkoušení hned několika draků, instruktor byl fajn a hodně se nám věnoval. Můžu jen doporučit!

2019-10-01 13:26:26

Rujána
*****

Hrozně moc jsme to chtěli zkusit. Absolvovali jsme (já a mé dvě děti) třídenní kurz pro začátečníky v lokalitě Wiek na Rujáně. Místo pro výuku ideální. Instruktoři příjemní a přátelští. Zatím ještě nejezdíme, ale pokročili jsme. Určitě pokročíme dále. Mohu jedině doporučit.

2019-09-03 10:40:48

rujána
*****

Byli jsme s mladým na třídenním kurzu, zpočátku moc nefoukalo, tak jsme to rozložili do čtyř dnů, stejná cena. Nakonec úrazy žádné, i jsme se na tom nějak chvílemi udrželi:D ještě den a lítalo by se;-) Né že by to bylo nějaké levné... ale sám bych se na tom učit teda nechtěl ani smykem :D

2019-08-27 15:06:24

1 denní kurz v Brně
*****

Kurz jsem dostal jako dárek k loňským narozeninám, výběr konkrétního termínu jsem si nechal až na poslední chvíli a díky panujícímu letnímu bezvětří vyšel až 4. termín. Nicméně přece jenom jsme to zvládli a bylo to SUPER.:D Franta nás sice na začátku zchladil hláškou, že si nemáme myslet, že hned první den budeme jezdit, nicméně měl pravdu, zvládnout draka nebylo úplně jednoduché a celý den uběhl rychle a pohodově. Bonusem jsme dostali spálená čela a krky a naučili jsme se šetřit vodou jako velbloudi. Teď uvažuju o kurzu na Rujáně, protože v pohybu na vodě to musí být jízda.:D

2019-08-21 12:06:27

Kurz v Praze a víkend na Rujáně
*****

Zakoupili jsme si jednodenní kurz landkitingu pro začátečníky v Praze, který jsme kvůli počasí a termínům dlouho odkládali, ale Iveta a její tým nám vyšel vstříc a kurz se nakonec uskutečnil dle našich požadavků v týdnu po práci. Z kurzu jsme byli tak nadšení, že jsme se rozhodli pokračovat a o dalším víkendu vyrazili na dvoudenní kurz na Rujánu. Musím pochválit instruktory Aleše a Michala, kteří nám vše vysvětlili a ukázali a hlavně za trpělivost, bylo to super :)

2019-08-14 08:56:07

Strana 16 / 39
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY