Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Splnilo ocekavani
*****

s kurzem jsem byl spokojen

2017-08-29 15:52:22

Wiek kurz
*****

Ve Wieku jsem měl dodělávku staršího kurzu a protože jsem se trápil s backrollem, domluvili jsme se s Honzou Šimonem, že mě ho naučí. Po vysvětlení jak na to a několika ukázkách jsem ho zkoušel sám a Honza mi opravoval chyby. Backroll jsem poprvé odjel překvapivě brzo a dál už jsem se lehce zlepšoval. Pro všechny, kteří se chtějí rychleji posunout a nebo se u něčeho zaseknou, tedy mohu určitě jen doporučit! :-)

2017-08-14 13:38:05

Kurz Wiek
*****

Chtěl bych tímto poděkovat Instruktoru Honzovi šimonovi za skvělý 3 denní kite kurz ve wieku. kurz splnil mé očekávání na jedničku, Teď už musím jen pořídit draka a začít trénovat... :)

2017-08-11 08:44:23

Kurz Wiek
*****

Určitě bych uvedl velké pochybení, že kurzanta připnou na 18 m komoru s kterou nemá zkušenost a ani nikdo neukáže odstřelení, nebo restart z vody po spadnutí draka (nafukovačka se startuje jinak) u všeho takového hrozí velký průser, do toho sám instruktor nemá zjevně zkušenosti s ovládáním komor, dále mě nechal docela dlouhou dobu bez dozoru a koučuvání. Na učení s komorou ve slabém větru příliš malé prkno, chybí pořádná vrata pro lepší učení rozjezdu. Větší nafukovačka by také pomohla.

2017-07-11 19:52:55

KITES REAGUJE:
Dobrý den :) board 145 x 48 cm je druhé z největších lightwind prken které se vyrábí právě do slabého větru https://www.crazyflykites.com/... číst celou reakci

Na začiatku
*****

Začínam a som rad za každú radu povzbudenie ... je to pekný šport aj pre potešenie aj pre kondíciu s vetrom v chrbte.

2017-07-07 17:20:55

Třídenní kurz - Dodělávka kurzu
*****

Jednodenní dodělávka kurzu s instruktorkou Luckou - Lucka prostě umí - rychle pozná, kde má kurzista problém, operativně navrhne cvičnení na překonání . Jen na vítr ve Wieku prostě nemám štěstí - opět nefoukalo dost ani na 18ti metrovou komorovou mašinu. Takže spíš než na to co dělám s barem a prknem se pak člověk soustředí na to, aby mu komora nekecla do vody... Chtělo by to low-wind nafukovačku. Ale pár startů bylo, na jízdu si asi musím počkat do září nebo raději našetřit na Sicílii:-). Apropo, první část kurzu s instruktorem Ondrou také skvělá (až na salbý vítr:-(). Ondra perfektně vysvětlil teorii, bezpečnost i základy ovládání velkého kitu. Praxe pak opět s 18kou komorou za skoro bezvětří, přesto se povedlo rychle přejít od bodydraggingu až k e startům.

2017-06-16 09:14:28

nemám co dodat -vše ok
*****

Jednodenní - kurz Praha, instruktor Lucka Shrnu to do jednoho slova - perfektní. + instruktorka Lucka perfektní na druhou :-) Přístup, vybavení, trpělivost - vše fakt na úrovni. Jo a vítr na kopci taky OK. takže díky Luborson & son

2017-05-23 16:32:38

Strana 17 / 33
© 2021 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby