Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Drak
*****

Jsem ohromená Vašimi zkušenostmi.

2020-11-13 15:26:16

První nakopnutí
*****

Dlouho jsem chtěl začít a konečně k tomu došlo. Prvním kurz předčil moje očekávání opravdu SUPER jsem nadsenej a už se těším na další zimní kurz.

2020-10-31 11:04:36

Kurz kitu
*****

byl to skvělí zážitek určitě doporučím přátelům instruktor Aleš vše perfektně vysvětlil i ukázal maximální spokojenost děkuji :)

2020-10-20 13:47:18

Na cestě..
*****

Chtěl bych touhle cestou poděkovat Eskymákovi i Ivetě. Ivetě za to, že mne dokopala vybrat poukaz na kurz a Eskymákovi za klid a mír při učení se s draky. Počasí bylo mírné, vítr foukal a množství draků, které mi prošlo rukama překročilo moje očekávání. Byl to první kurz a první seznámení s opravdovými kity. Díky za pomoc s prvními krůčky. Kurz mne nakopl. M.

2020-10-20 12:51:47

KITE OSTRAVA
*****

Kite kurs Ostrava. Počasí vyšlo, instrukce srozumitelné, termíny a dochvilnost dobrá. Instruktor znalý, vše řádně vysvětleno. Jediný neduh pro mě byl systém výuky, 1 kite na 3 osoby, tedy střídání se a tím dlouhé prodlevy, 20 min držíš draka, 40 min se díváš. Celkový čas tak strávený s drakem byl cca 1,15 hod, možná 1,20 hod. Nebylo by od věci v první fázi se asi střídat na 1 drakovi, ale po ohmatání si a naučení základních věcí, se bezpečně rozestoupit (plocha letiště tomu jen nahrává) a každý by si posléze draka řídil s tím, že instruktor by dohlížel, potažmo poradil, pomohl komukoliv , kdo by to potřeboval. Jinka zážitek dobrý.....

2020-10-20 10:56:24

Reference
*****

Kurz jsme si zakoupili již v únoru 2020, avšak vzhledem k počasí či aktuálním opatřením v souvislosti s Covid-19, nám byl několikrát zrušen. Na kurz jsme se proto moc těšili, bohužel ani v době konání kurzu nebylo počasí ideální a kurz jsme museli o hodinu ukončit, což byl snad ten čas, který by mi zbýval pro ovládnutí draka. Kurz se nám jinak líbil, místo super, instruktor taky. Jen si nedokáži představit, kdyby nás ve skupině bylo více než 3 nezkušených na jednoho instruktora. Nicméně bychom uvítali, kdyby instrukce ke kurzu přišli dříve než v den potvrzení o konání kurzu. Mohli jsme si tak přivézt ze skladu své helmy na lyže a nepoužívat erární (což v době epidemie není úplně ideální) či si připravit potřebné vybavení více dopředu a v klidu (jelikož hrozí pády, máte si vzít starší oblečení a pevné boty).

2020-10-13 20:05:45

Kite Brno
*****

Dostal jsem dvou denní kite kurz jako dárek od manželky, bohužel než jsem si ho stihl vybrat stal se mi úraz a celková rekonvalescence trvala něco přes rok. po komunikaci s paní Ivetou jsme se domluvili na náhradním termínu a bylo mi umožněno si poukaz i po takové době užít :) Kurz jsem měl v Brně ve Slatině, až na problémy s počasím bylo vše super. Líbila se mi zde, ochota, komunikace a celkový přístup instruktora :)

2020-10-11 20:56:39

Strana 3 / 33
© 2021 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby