Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Co o našich kurzech řekli zákazníci?
*****

"Bára se mi věnovala a vysvětlila mi všechny potřebné věci. Rovněž odpovídala na moje dotazy a celkově byl kurz fajn. Velký dík bych ale chtěl vzkázat Vlastovi, který i když neučil přímo mě, byl se svými kurzanty stále poblíž a dozvěděl jsem se od něj spoustu tipů a triků, hodně mi toho vysvětlil o vybavení, o kitingu celkově a přidal pár veselých historek. Jakmile začalo foukat bylo na něm vidět že ho to všechno strašně baví a být v jeho přítomností na vodě byla opravdu radost. Rovněž z něho čiší jeho výborná znalost kitingu. Ještě jednou bych mu chtěl skrze Vás poděkovat ;-)" Ondřej Z.

2014-01-21 16:51:33

KITES REAGUJE:
Přišel nám mail s poděkováním za kurz, tak se s vámi podělíme.... číst celou reakci

Co o našich kurzech řekli zákazníci?
*****

"Dobry den, rad by som sa aj za kamarata podakoval za supr kurz a obzvlast pochvalil instruktora Pavla za skvely pristup a vsetko ostatne! " Vdaka... Tibor T.

2014-01-21 16:49:52

KITES REAGUJE:
Tento mail opravdu potěší.... číst celou reakci

Co o našich kurzech řekli zákazníci?
*****

"Vážení, mezi svátky jsme absolvovali kurz snowkitingu s panem instruktorem Vlastou. Chtěla bych tímto vyjádřit velké poděkování a speciální uznání Vlastovi, který byl mimořádně profesionální a kurz s ním byl sám o sobě moc příjemný zážitek a vzdubil v nás všech nadšení pro tento druh sportu. Vlasta byl stoprocentně ochotný, spolehlivý, trpělivý a skvěle vysvětloval. Trávit čas s takovým učitelem je radost." Zdraví Marie K.

2014-01-21 16:49:06

KITES REAGUJE:
Děkujeme za vaše mailové poděkování a věříme, že budete v kitingu dál pokračovat.... číst celou reakci

Luxus
*****

Shanel jsem trapez stacil jeden telefon na Petru a za hodku uz jsem ho skousel SUPER KOMUNIKACE I PRISTUP Tatru snehu sice nemeli skladem ale myslim ze i to by nebyl problem:).A meily od Ivety taky SUPER proste neni co resit kdyz neco tak Best :)

2014-01-16 18:31:24

KITES REAGUJE:
Děkuji Jindro za tvůj příspěvek. Jsem ráda, že jsem ti mohla pomoct, doufám že se uvidíme někdy v zimě, nebo v létě na vodě :)... číst celou reakci

ozone octane 5m
*****

bohužel teda nemám na létání moc času, ale když vyrazím, nechci draka dát z ruky.. Snad až napadne sníh, bude víc času a vyblbnu se s drakem na prkně. Nákup proběhl v pořádku, dodací doba standardní, komunikace s obchodem super - nemám co vytknout.

2013-11-15 07:34:21

KITES REAGUJE:
Ahoj Martine, s časem bojujeme všichni, tak držím palce :)... číst celou reakci

Koupě
*****

Koupil jsem Kiteboard bag a ještě nějaké drobnosti , jsem velice spokojen jak s dodáním tak jsem měl i dotaz vše zodpovězeno vřele doporučuji spokojenost

2013-11-03 19:31:01

KITES REAGUJE:
Děkujme Láďo za tvůj příspěvek :)... číst celou reakci

Best znamená nejlepší že ?
*****

Nemusíte umět anglicky, stačí projít kurzem u Bestu a říkáte si jsou dobří, mě kiting chytil a pomalu se posouvám dopředu. Musíte chtít, ale potřebujete hodně poradit a protože kiting není žádná levná záležitost, člověk musí přemýšlet a hodně se ptát. Co se týkalo samého sportu, můj instruktor, se mohl skoro rozkrájet a co se vybavení týče, řekl bych , že Petra je anděl v pravém slova smyslu. Pak je vám jasné, že jsou nejlepší. Měl jsem štěstí a začal tady..... no nebudu je chváli do nekonečna, ale v kitingu jsem tady doma

2013-10-30 08:10:05

KITES REAGUJE:
Velice si vážíme těchto slov Milane, díky.... číst celou reakci

Strana 31 / 32
© 2021 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby