Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Best znamená nejlepší že ?
*****

Nemusíte umět anglicky, stačí projít kurzem u Bestu a říkáte si jsou dobří, mě kiting chytil a pomalu se posouvám dopředu. Musíte chtít, ale potřebujete hodně poradit a protože kiting není žádná levná záležitost, člověk musí přemýšlet a hodně se ptát. Co se týkalo samého sportu, můj instruktor, se mohl skoro rozkrájet a co se vybavení týče, řekl bych , že Petra je anděl v pravém slova smyslu. Pak je vám jasné, že jsou nejlepší. Měl jsem štěstí a začal tady..... no nebudu je chváli do nekonečna, ale v kitingu jsem tady doma

2013-10-30 08:10:05

KITES REAGUJE:
Velice si vážíme těchto slov Milane, díky.... číst celou reakci

Děkuji za kurz a radu.
*****

Ahoj Ivet, děkuji za odepsání a za radu :-) to jsem přesně potřebovala vědět!!! Včera odpoledne mne Petra kontaktovala a pár věcí jsem s ní probrala a řekla mi to co ty mi píšeš :-)řekla jsem ji požadavek,cenu,tak snad něco dopadne... :-) Co se týče kurzu jsem byla s kamarádkou max spokojená,nadšená a unešená! Váš instruktor Aleš byl prýma,vše v klidu a s pevnýma nervama vysvětlil...takže určitě doporučím!!!! Každý den koukám na stránky a práci trochu flákám,ale teď nemám jiný zájem, než aspoň koukat na obrázek v práci :-)nevnímám okolí,jen obrázek KITE :-) Míša

2013-10-09 16:55:01

KITES REAGUJE:
Přišel nám mail s poděkováním za kurz. Děkujeme... číst celou reakci

Poděkování za přístup.
*****

Ahoj Petro, ty poutka a paddy nechám na Tobě, nechám se překvapit, důvěřuji Ti. A ty nemáš za co děkovat, opravdu a upřímně děkuji já. Vím, co normální není a co je, ale Tvoje jednání Petro, rady, pomoc a zájem je nadstandardní. Navíc je normální, že když něco nefunguje tak řveme a stěžujeme si, když něco funguje tak je to prostě a jen ok. Kdysi jsem si řekl, že to otočím. Milan F.

2013-10-09 16:53:10

KITES REAGUJE:
Přišel nám mail s poděkováním. Děkujeme Milane ... číst celou reakci

PODĚKOVÁNÍ
*****

Pěkný den z Opavy a zvláště pak pro Petru, které tímto děkuji za vyrobení duše do mého kitu. Duši jsem dnes nainstaloval do kitu a po dvou hodinách drak drží. Tak snad vydrží i na vodě.... vlastně ve vzduchu. Pavel O.

2013-10-09 16:51:39

KITES REAGUJE:
Přišel nám mail s poděkováním. Děkujeme Pavle ... číst celou reakci

Poděkování za rady.
*****

Ahoj Iveto! chci Ti poděkovat za pomoc. Tvoje kolegyně Petra byla super, měla odpověď na každou mojí záludnou otázku a požadavek! A že jich bylo :-) ! Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsem dnes objednal nového kita Sculp. Věřím, že kamarád bude spokojen a stane se dalším věrným zákazníkem Vaší firmy! Takže ještě jednou děkuji a těším se na setkání! Ahoj, František K.

2013-10-09 16:50:55

Strana 35 / 35
© 2022 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Partnerské weby