Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Kite kurz Rujána Wiek
*****

Děkuji Ivetě, Honzovi a Tomášovi za super přístup, dlouho jsem tak příjemný a přátelský přístup při takovýchto akcí nezažil. Měl jsem to štěstí a dostal jsem instruktora Tomáše Šmola, nemohu posoudit, jací jsou ostatní, protože jsem s nimi neměl tu čest, ale díky poznání při večerním posezení a pokecu, věřím ,že jsou stejně dobří, jako Tom. Chtěl bych zde zmínit Toma, protože to je chlap, který mě opravdu hodně oslovil svým přístupem k životu. Je naprosto vyrovnaný člověk, který žije touto vášní, má neuvěřitelné zkušenosti a jako instruktor je výborný. Celým kurzem mne provedl s neuvěřitelnou lehkostí, vyrovnaností a humorem. Děkuji Vám všem za super zážitek, věřím, že se ještě uvidíme. Určitě bych chtěl, ještě jednou kurz zopakovat pro pokročilé. Ten pocit, když konečně stojíte na prkně a drak (padák) Vás táhne , po těch několika vykoupání, je opravdu super a to musí chytit každého. A nebojte se, i když jsme strávili hodně času tréninkem, pitný režim určitě dodržen byl, o to se Tom vždy postaral , když viděl, že jsem žíznivý, zavelel Power strong do prava :-D. Chtěl bych tu zmínit i Kurz v Praze s Alešem, který nám Ivet doporučila před kurzem na Rujáně, děkuji Ivet za to. Byl to výborný nápad, jelikož jsme na Rujánu jeli připraveni s ovládáním draka. Aleš v Praze byl taktéž super. O tomto Kite klubu jen super hodnocení, všem doporučuji.

2020-07-16 09:26:41

Super den v Brněnských Tuřanech
*****

Za den jsem se od úplné nuly toho opravdu hodně naučili. Létalo se nejdřív se cvičným kitem, pak se dvěma různýma velikostma ostrých kitů. Instruktor byl velice příjemný. Příště bych to zkusil s mountainboardem. Za mě skvěle strávený den a příště se pořádně namažu opalovacím krémem :-D

2020-07-14 10:42:56

kurz na smeťáku
*****

Dostal jsem jednodenní kurz jako dárek a tak jsem nevěděl, co čekat. Po shlédnutí několika YouTube videí jsem měl trochu obavy, jestli to zvládnu. Moje obavy se ale ukázaly jako liché, protože začátečnický jednodenní kurz je "pouze" o ovládání draka a na boardu se nejezdí (to až na dvoudenních kurzech). Aleš vše jasně vysvětlil a pomohl v začátcích a za chvilku už jsem lítal. Kurz jsem si užil a již pořídil cvičného draka, protože mi to dělá dobře na záda. Díky. Jakub PS: kurz jsem měl v létě přes poledne a spálil jsem se i když jsem se namazal, tak bacha na to.

2020-07-11 15:55:12

Kite kurz praha
*****

Dostala jsem kite kurz k narozeninam a musim rict, ze to bylo naprosto super :) Ales se nam celiu sobu venoval i kdyz nas bylo na nej vic :) doufam, ze se mi povede jeste nejaky kurz :)

2020-06-29 19:38:18

Kurz, další pokračování spolupráce
*****

Kurz na Adolfově byl skvělým a velkým přínosem pro naše kitovací schopnosti a další rady, tipy a triky co Kites.cz poskytují jsou jen značnou výhodou a třešničkou na dortu!

2020-06-29 09:26:57

Super instruktor
*****

Instruktor Filip byl super, vse jasne vysvetlil i ukazal, byl trpelivy a hodny. Kurz byl moc fajn a zaklady jsme se za jednodenni kurz naucily. Jen organizacne by vyslo pro nas lepe, kdybychom kurz zkratili o pulku casu a byla tam jen polovina kurzistu. Bylo by to efektivnejsi ???? dekuji za zazitek

2020-06-28 17:26:37

Skvele předány základ na ovládání draka
*****

1 denní kite kurz s Milou byl super. Teorie předána jednoduše a hlavně spoustu času s kitem ve vzduchu na získání základní jistoty v ovládání.

2020-06-27 17:32:34

Strana 4 / 31
© 2020 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby