Celkem
0 Kč

Reference

Byli jste u nás spokojeni?

Chcete se s námi podělit o své zkušenosti?

Chcete získat více informací?

Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb.
Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


:-)
*****

Po absolvování kurzu kitu s instruktorem Filipem, jsem byla moc nadšená. Vysvětlil nám základy bezpecnosti + praktické věci o kitu, dále přišlo učení se samotným drakem kde mi Filip pomáhal zvladat kite. Kurz muzu jen doporučit. Těším se na dalsi kurz na Rujane. Julie :-)

2020-05-23 10:52:33

Adolfov
*****

Byli jsme první trojice co okusila land kite na Adolfově a píšu za všechny, že jsme nad míru spokojení. Instruktor Tomáš nám vše vysvětlil, koukl i na naše vybavení a poradil co a jak. Jedním slovem super!

2020-05-22 08:58:03

Super odpoledne
*****

super úvod do zacházení s kitem. Doba trvání tak akorát, aby začátečník vydržel se silami. A navíc objasnění záhady tajemných kruhů v trávě :-)

2020-05-10 23:07:19

Kite na trávě
*****

Kite kurz jsem dostal dárkem a byl jsem rád, že jsem se kurzu mohl zúčastnit. Instruktor nám vše vysvětlil, upozornil na možná rizika a následně nám vše ukazoval a běhal mezi námi( byli jsme 4). Rozhodně doporučuji se vhodně obléct. Byli jsme v Praze a dost tam studeně foukalo. Vše mě bavilo, jsem rozhodně rád, že jsem si to vyzkoušel a řekl bych, že jsem nebyl úplně marný, ale nejsem cílová skupina tohoto sportu. Doporučuji dvoudenní variantu kurzu!!!

2020-05-05 14:58:10

Let na trávě
*****

Landkiting jsme dostaly jako dárek a bylo to v Praze Uřínevěs na trávě. Našim instruktorem byl Alex, který nám nejprve všechno krásně vysvětlil a pak nám nechal hromadu času si to vyzkoušet. Za každým stále chodil a pomáhal mu, zkoušeli jsme i jiné velikosti kitů. Pak už pomoc nebyla tak potřebná :) Pozor když má někdo méně kil jako já, vítr celkem unáší ale Alex mě radeji jistil až dokym jsi nebyl jistý že to zvládnu sama. Kurz se nám moc líbil a netušily jsme, že se za jeden den naučíme tolik.

2020-05-05 12:48:55

Pěkný kurz u Prahy v době koronaviru
*****

První termín kurzu na lyžích v zimě v Krkonoších nám bohužel nevyšel, nebyl vítr. V náhradním termínu, v době corona karantény, nám vyšlo nádherné počasí i vhodný vítr. Na trávě u Prahy, s rouškou, moc jsem ocenil Ivety profesionální přístup. Naučil jsem se nutný základ nejenom o řízení, ale i o bezpečnosti a rizicích. Určitě jsem na kitovoání dostal ještě větší chuť.

2020-04-23 14:58:22

Nadšení
*****

Kolem kitingu se pohybuji asi uz tri roky. Do posud jsem vsak nekitingovala, jen hlidala na vode memu muzi prkno a byla jsem asistentem ke startovani draka do vzduchu. Rikala jsem si, ze je na case se stat rovnocennym partakem a take si trochu zajezdit ! Muj prvni kurz jsem absolvovala tady Kites.cz a neudela jsem chybu? protoze me 50 na 50 % rozhodlo ve prospech nadseni pro kiting. Kurz s Ivetou byl pro me jednim z nejlepsich zazitku, co jsem s kitingen zatim zazila. Hned jsem si domluvila pokracovani aby se me schopnosti pod vedenim skoly zlepsovaly. Kurz s Ivet urcite doporucuji !! A urcite neudelate chybu, kdyz se sverite odbornikum-instrukorum ze skoly Kites.cz

2020-04-23 12:10:53

Strana 8 / 33
© 2021 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby