Celkem
0 Kč

Garantované časy výuky

Co to znamená garantovaný čas?

Je to časový úsek po který se vám v kurzu aktivně věnujeme. Stane-li se, že nebudete moci kurz dokončit pro nedostatek větru - kurz vám nepropadne, ale budete ho moci dokončit kdykoli v rámci jeho roční platnosti od data vaší objednávky.

Za všechny dny se sečtou hodiny, které jste strávili v rámci kite kurzu a nevyčerpané hodiny se vám převedou na tzv. "dodělávku kurzu" Do času výuky se počítá čistá praxe bez přestávek na jídlo, oblékání či dopravu na místo výuky.

Naše garance:

- do času výuky počítáme pouze aktivní výuku (na souši či ve vodě - dle typu kurzu) - na kurzu reálně absolvujete tolik hodin, kolik slibujeme v tabulce níže - žádné náhrady v podobě jiných sportovních aktivit - případnou "dodělávku kurzu" vám přesuneme na jiné vámi vybrané datum - koučing pomocí vysílaček pro pokročilé - u kurzů kiteboardingu udržujeme skupinky po 2 osobách nebo individuálně - ve skupinovém kurzů (land+snow) jsou skupinky 1 až 4 osoby na 1 instruktora - po kurzu možnost dalšího samostatného tréninku se zapůjčením vybavení

DETAILNÍ ROZPIS HODIN skupinový kurz: (mimo Kapverdské ostrovy)
1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby
Počet hodin - jeden výukový den kurzu 1,45 hod. 3,5 hod. 4,5 hod. 5,5 hod.

- výše jsou zobrazeny garantované časy výuky
- pokud máte více denní kurz, hodiny se násobí počtem dní

Chcete být na kurzu úplně sami?

...i to je možné, stačí si rezervovat individuální výuku a instruktora máte jen pro sebe...

V ceníku naleznete také nabídku individuálního kurzu, který lze realizovat ve všech našich kite centrech. Příplatek za tuto službu je +30% navíc z běžné ceny skupinového kurzu.

Přeješ si kurz na míru?
Nevíš si rady? Vše jde domluvit :)
Iveta Minářová

IVETA
iveta (zavináč) kites.cz
+420 736 767 231
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY