Celkem
0 Kč

KITE KURZY

18 let
zkušeností
8460
odučených klientů
18 MÍST
kde učíme
31177
realizovaných hodin

Kite kurzy na zemi

Začni teď hned - poblíž domova

Kiting kurz na zemi a sněhu můžeš absolvovat po celé ČR každý víkend, někdy i v pracovních dnech. Zapůjčení kite vybavení je v ceně. Můžeš si donést i vlastní kite, který vyzkoušíme a poradíme co s ním.
Pro děti máme speciálně upravené draky!
Kurz se dá libovolně převádět - ze sněhu na zem a naopak, jak ti to bude zrovna vyhovovat.
Vyber si na čem budeš jezdit - travní lyže, board s kolečky, snowboard nebo lyže.

Kde? Praha, Brno, Ostrava, Krušné hory, Krkonoše a další

Zační hned

Kiteboarding kurzy - voda

u moře - spoj to s dovolenou

Kurzy kiteboardingu učíme výhradně v zahraničí, kde jsou o 70% lepší povětrnostní podmínky i prostory než v ČR. Používáme vysílačky, takže i když se rozjedeš na moře, popř. nastane problém, stále tě instruktor bude navádět.U jednoho instruktora jsou ve skupině maximálně 2 osoby! Nebo si vezmeš individuální kurz. Výuka je velmi individuální a přizpůsobuje se vždy tvým dovednostem. Vyučujeme i děti od 6ti let.

Kde? Německo, Egypt, Kapverdy, Itálie, Brazílie

Kurzy u moře
Časté otázky
1
Musím si lokalitu vybrat hned? (dárek)
Ne, kdykoliv během roku.
2
Budu mít všechno vybavení?
Veškeré kite vybavení ti zapůjčíme podle aktuálního větru a tvé váhy + trapéz, board, bezpečnostní helmu, dle ročního období také neopren. Jen v zimě lyže a snowboard vlastní.
3
Jak si zvolím termín?
Po zadání objednávky dostaneš přístup do našeho systému kde termín rezervuješ, náhledově vypsané termíny najdeš i ZDE.
4
Zahrnuje cena kurzu i ubytování a dopravu?
Cena kurzu zahrnuje kurzovné a vypůjčení veškeré výbavy. Dopravu i ubytování je potřeba řešit individuálně dle zvolené lokality s čímž ti rádi pomůžeme a nabídneme to nejlepší.
5
Co když nebude vítr?
Naše spoty jsou z 80% OK a to hlavně v zahraničí. Popřípadě nevyčerpané hodiny kurzu si můžeš vybrat jindy.
6
Kolik lidí je na kurzu?
V ČR vyučujeme pouze 2 až max. 4 osoby v jednom dni a dle počtu osob je adekvátně upraven i čas výuky (při 2 osobách trvá garantovaný čas výuky minimálně 3,5 hod., při 4 osobách 5,5 hod. + možný další trénink po kurzu v návaznosti na počasí) V zahraničí je to 1 až max. 2 osoby u instruktora.
7
V kolik hodin kurz začíná?
Běžně začínáme okolo 9 - 10 hod. a trvání závisí na objednaném kurzu a počtu osob. Čas se ale může posouvat v návaznosti na počasí, což víme až 2 dny před termínem, kdy ti pošleme veškeré detaily ke konání i co sebou.
Zkušenosti zákazníků
*****
Skvělý kite kurz

V první řadě je na kiting těžké domluvit termín, protože je kurz tak závislý na počasí. Několik nám jich bylo zrušeno, ale nakonec jsme se domluvili. Instruktor Roman je skvělý a klidný. Kiting nás s ním opravdu bavil. Vše dokázal hezky vysvětlit a maximálně se nám věnoval. Výhodou je také malý počet účastníků, takže jsme všichni měli svého draka a učili se zároveň. Roman nás také naučil balení draků, což se nám do budoucna bude hodit, až budeme mít třeba svého. Za kurz děkujeme a jsme rádi, že nakonec tak hezky vyšel.

Vloženo: 2021-11-23 14:59:43

*****
Základní kurz - Praha

Tento kurz je bohužel velice závislý na počasí. Já jsem měl asi opravdu smůlu, objednaný termím mi byl vždy odebrán, tedy celkem 9x! První termín jsem objednal v září 2019 a až teprve desátý objednaný termín v říjnu 2021 vyšel. Naštěstí mi byla platnost voucheru vždy prodloužena. Co se týká vlastního kurzu, vše bylo dobře vysvětleno, instruktor Aleš byl skvělý. Bohužel vítr nebyl úplně optimální, ale přesto jsme si draky vyzkoušeli a naučili se je ovládat.

Vloženo: 2021-11-16 14:35:34

Kite kurzy na zemi

Pokračovat

Kiteboarding kurzy voda

Pokračovat

KITE KURZ ONLINE

Pokračovat

Kiting lokality

Pokračovat
Přeješ si kurz na míru?
Nevíš si rady? Vše jde domluvit :)
Iveta Minářová

IVETA
iveta (zavináč) kites.cz
+420 736 767 231
© 2022 Kites.cz | All rights reserved. | Ochrana osobních údajů | Partnerské weby