Celkem
0 Kč

Články

VIDEO NÁVOD: Jak navázat komorový kite.

V tom to video návodu zjistíte jak si navázat komorový kite


Ženy a kite?

V článcích už jsme toho probrali docela hodně, ale o ženách a kitech zase tolik řeč nebyla. Takže, jak kite vnímá většina žen? Jak se k tomu staví nebo proč by do toho měly jít? Co je většinou špatně, když už to zkusí? To si povíme dnes...


Jak vybrat správný kiteboard?

V minulém článku jsme probírali, jak správně vybrat kite, nebo jak se v nich obecně vůbec vyznat. Vy, kteří jezdíte na vodě nebo chcete jezdit se budete potýkat ještě s druhou otázkou - výběr vhodné desky! Čili tzv. kiteboard na vodu.


Jaký si vybrat kite, když jich je na trhu tolik!?

Máte před sebou tu nejdůležitější otázku? Pořízení první kite výbavy. Jenže... nevíte, jaký typ draka si pořídit, jakou velikost, model, nový nebo starý? A sakra...co teď? Přečtěte si tento článek.


Jak a kde sledovat vítr?

Jak sledovat vítr? Pokud máte po kurzu a chystáte se za větrem, základní rozeznání směru větru, síly nebo četnost srážek je základ. To se můžete naučit v tomto článku


10 pravidel, jak začít s kitingem

Kiting, ať už v jakékoli podobě je krásný sport. Ještě lepší než se na něj pouze koukat je vyzkoušet ho na vlastní kůži! Je ale potřeba dodržet nějaká ta pravidla.


Jak na landkiting?

Začínáte s landkitingem? Pak byste si měli ujasnit, kde a na čem chcete vlastně jezdit a co vše budete potřebovat. To ale není vše! Co takhle vhodné období na landkiting? Kdy začíná a kdy končí nebo kde se jezdí a co to bude stát?


Strana 3 / 6
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY