Celkem
0 Kč

Články

Děti a kiting

Hodně rodičů zvažuje, zda své děti kiting naučit. Kdy je ten správný věk? Bude ho to bavit? Zvládne to? Obavy rodičů jsou zcela běžné, proto si pojďme říct něco právě k tomuto tématu.


Kite & snowkite manuál - sebezáchranná technika

Počátkem jara jsme díky výjezdům na Rujánu, do Řecka a jiných lokalit na nějakou chvíli vynechali články z Kite & snowkite manuálu.

Jelikož je aktuální letní sezóna, dnes krátce o sebezáchranné technice na vodě...


Kite & Snowkite manuál - bezpečný start

Minule jsme probrali, jak správně nafouknout a připravit draka, poté jak dobře připravit a navázat bar a teď už chybí to poslední... Vzlétnout!


Kite & snowkite manuál - správné navázání baru

Častým problémem začátečníků je právě vyvázání baru na kite. Šnůrky se rády pletou jedna přes druhou a po chvíli už si člověk není jistý, kam která vlastně patří... Správné navázání baru ale zajišťuje bezpečný start.


Kite & snowkite manuál - příprava vybavení

Čas od času, hlavně pak u vody se setkávám s lidmi, kteří začínají kitovat na vlastní pěst nebo absolvovali jen nějaký kratší kurz, kde nebyl dán zřejmě ten správný důraz na přípravu vybavení? Přitom to, jak si připravíte vybavení a zda dodržujete bezpečnost je základ. Takže dnes pár vět k tomuto tématu.


Kite & snowkite manuál - mezinárodně používaná pravidla

Dlouho jsme tady neměli náš Kite & snowkite manuál. Už jsme tady měli pár úvodních informací, vítr a důležitou otázku: kite vybavení. Dnes si tedy řekneme něco mezinárodně používaných pravidlech, které není nikdy na škodu připomínat. Zvláště proto, že stále spousta kiterů je dodnes nerespektuje...


Kite & snowkite manuál - kite vybavení...

V minulém článku jste si mohli přečíst pár informací ohledně větru, jeho kvality, směrech a předpovědích... Samozřejmě více informací je pak v samotném manuálu. Toto jsou pouze jeho výňatky.

Dnes si povíme zase něco o základním rozdělení kitů...


Strana 5 / 6
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY