Celkem
0 Kč

Kite & snowkite manuál - aneb průvodce vašimi začátky...

Počínaje dnešním dnem budeme v sekci novinek pravidelně zveřejňovat úryvky článků z našeho nového 57stránkového kite manuálu ve kterém se dozvíte veškeré informace o snowkitingu, kiteboardingu i landkitingu, abyste se sami dostali od prvních krůčků až k jízdě.

Kite manuál je seřazen od základních teoretických informací přes finanční stránku věci, dále obsahuje základy ovládání malých a velkých depower draků, přípravu vybavení, ovládání nafukovacích draků, záchranné techniky, rozjezdy a jízdu, ale také bonusy jako vhodné doplňkové sporty, opravy materiálu, mezinárodně používané znaky nebo strečink. Tato publikace by měla sloužit jako kompletní průvodce powerkitingem a jsme hrdí, že ji můžeme představit právě my.

U psaní textů jsme vycházeli z mnohaletých zkušeností provozování naší kite školy, která byla jednou z prvních v ČR a z těch nejlepších výukových metod, které jsme v průběhu let nastřádali. Také jsme do publikace zařadili části z jiných kvalitních publikací jako je např. IKO kiteboarding vision.

Záměrem pro vytvoření tohoto kite manuálu bylo zejména poskytnutí veškerých možných informací o powerkitingu všem, kteří se do tohoto sportu chtějí pustit. A samozřejmě by měl být zdrojem informací pro všechny účastníky kurzu u http://www.kite-skola.cz. Věříme, že tento manuál bude tím nejlepším prostředkem, jak si dohledat chybějící nebo zapomenutou metodiku.

Celé vydání bude možno od 1.2.2012 také zakoupit. Více informací se dočtete v jednom z následujících článků. Vydání: 57stran A4, v barvě, měkká vazba

Doufáme, že vám tento kite manuál pomůže ve vašich začátcích a poskytne vám veškeré informace, které o tomto sportu hledáte.

TEAM BEST KITES

Úvod & obsah - Manuál kurzu powerkitingu
Úvod & obsah - Manuál kurzu powerkitingu 

Na vydání pracovali:
Michal Kudlík - kite instruktor, Trenér licence A - vystudován obor powerkiting na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy

Iveta Minářová - kite instruktorka a organizátorka kurzů u BEST KITES s. r. o. od r.2005
Kateřina Lančová: grafické znázornění obrázků

Copyright ? 2012 Manuál kurzu powerkitingu, BEST KITES s. r. o.

Iveta (Minet KITES.CZ)

Související články

Všechny články
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY