Celkem
0 Kč

Časté otázky před koupí kurzu?!

Když jsem úplný začátečník, jaký kurz vybrat?

Všechny kurzy, které najdete na webu v nabídce, jsou standardně určeny pro začátečníky. To znamená, že nemusíte umět nic, dokonce ani jezdit na lyžích nebo snowboardu. Kurzy pro pokročilé mají vždy jasné označení, jako např. ?1 denní snowkiting ? pokročilý?. Délku kurzu vždy vybírejte podle toho, jak jste učenliví a jaké varianty kitingu chcete v budoucnu provozovat. Takže opravdu učenlivým žákům stačí kratší kurz, těm méně šikovným nebo opatrným doporučujeme radši kurz delší.

Úplný přehled nabídky kite kurzů najdete zde:kompletní přehled kite kurzů

Jaký si mám vybrat termín a musím ho zvolit hned v objednávce?

Termín realizace kurzu je zcela na vás a není nutno vyplňovat požadovaný termín už při první objednávce, (zejména pak, pokud máte kurz jako dárek) pole nechte jednoduše prázdné. Jakmile budete znát termín, kdy se chcete kurzu účastnit, nebo až obdarovaný obdrží voucher na kurz ? sami si zavoláte 736 767 231 nebo napíšete na info@kite-skola.cz a požádáte o rezervaci termínu kurzu.

Časté otázky před koupí kurzu?!
Časté otázky před koupí kurzu?!

Jak dlouho je voucher platný a kdy ho můžu využít?

Každý voucher i objednávka je dle podmínek platná po dobu jednoho roku. Během něj si můžete libovolně zvolit termín dle vašich požadavků. Pokud se dostanete do situace, kdy se dlouhodobě nebudete moct účastnit kvůli vážnému úrazu, těhotenství apod. ? voucher se dá za poplatek o rok prodloužit.

Co když nevyjde na zvolený termín počasí?

Počasí bohužel neovlivníme, a jelikož pro realizaci kurzu je nutný vítr, v případě nepřízně počasí budete požádáni o výběr nového vám vyhovujícího termínu. Tuto informaci budete znát vždy 2 dny před vámi rezervovaným datem. Nemusíte se bát, že by termínů k výběru bylo málo. V zimě učíme od prosince do března téměř denně! V letních měsících od června až do října taktéž denně a u varianty landkitingu od jara až do podzimu. Tedy spousta termínů k výběru?

Co když budu chtít změnit lokalitu, kde chci kurz realizovat?

Lokalitu, kde chcete kurz realizovat můžete libovolně měnit. Pokud např. v lednu budete v Krkonoších a termín vám nevyjde a v únoru budete např. v Brně, jednoduše změníme lokalitu na Vysočinu. Stačí nás jen informovat o změně telefonicky, nebo mailem.

Co když chci koupit 2 denní kurz, ale rozdělit realizaci na 2 samostatné dny?

Samozřejmě i toto je možné. Jednoduše nás informujete, že chcete např. 23.12. realizovat 1.den kurzu a druhý den si doděláte až v lednu. Kurz vám rozdělíme na 2 části a až budete znát vaše možnosti ohledně dodělání druhého dne kurzu, opět nás budete kontaktovat a rezervujeme vám druhý den.

V kurzu budete pokračovat přesně tam, kde jste minule skončili. Nemusíte se bát žádného opakování. Do kurzu automaticky nastoupíte již jako "pokročilý". Pouze v případě, že by mezi dobou realizace uplynula doba delší než 3 měsíce, zařadíme do kurzu krátké zopakování ovládání + bezpečnosti, abychom se ujistili, že si vše pamatujete a můžeme pokračovat dál.

Na čem se jezdí, a zapůjčíte mi vybavení?

U každého kurzu máte automaticky sjednané zapůjčení kite vybavení v potřebné velikosti dle vaší váhy i síly větru. Kite vybavení znamená: speciální padák určený pro kiting, trapéz na tělo a bezpečnostní helma. U letních variant na travnatých plochách nebo na vodě je v rámci kite vybavení automaticky zapůjčen také speciální board na vodu nebo travnaté plochy.

Pouze v zimním období na sněhu je potřeba donést si vlastní snowboard nebo lyže. Kite vybavení nepůjčujeme automaticky pouze v případě, že si vyberete kurzu s vlastním vybavením (v ceníku běžně v druhém sloupici), který je zhruba o 30% levnější než kurz s vybavením.

Časté otázky před koupí kurzu?!
Časté otázky před koupí kurzu?!

Co když koupím kurz na sníh a nestihnu ho využít včas?

Pokud si koupíte kurz například v prosinci a do března ho nevyužijete a sezóna skončí, máte možnost si kurz převést na jinou obdobnou variantu. (nechcete-li tedy čekat až do příští zimy) Cena snowkiting kurzů na sněhu i landkiting kurzů na travnatých plochách je totožná, takže si kurz můžete libovolně převést. Popřípadě, nelákají-li vás travnaté plochy, můžete zvolit i kurz na vodě. Při převodu kurzu ze zimy na vodu pak doplatíte pouze rozdíl ceny. Např. 2 denní zimní kurz 3190 Kč a 2 denní letní kurz 3900 Kč ? doplatek 710 Kč.

Závěrem?

Nejsme zde od toho, abychom vám podmínky ztěžovali, ale naopak. Proto vám poskytujeme spousty možností, jak kurz využít. Pokud i přesto máte stále otázky, zavolejte nám 736 767 231 nebo napište info@kite-skola.cz rádi vám poradíme.

Iveta (Minet KITES.CZ)

Související články

Všechny články
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY