Celkem
0 Kč

Proč jít do kurzu, když se to přece můžu naučit sám

Je to podobné, jako se chystat skočit z letadla, aniž byste prošli základním výcvikem, jak otevřít padák? I kite s vámi dokáže pěkně zacvičit, pokud neznáte pravidla.

Každý začátečník pátrá po informacích a možnostech, jak se snowkitingem začít a nejlépe, co nejlevněji a nejrychleji. Je tedy nejlepší volbou samostudium nebo se obrátit se na profíky a vybrat si snowkiting kurz u prověřené kite školy? Zde je pár důvodů proč vlastně:

Proč jít do kurzu, když se to přece můžu naučit sám
Proč jít do kurzu, když se to přece můžu naučit sám

1. získáš pohromadě všechny potřebné snowkiting informace, které potřebuješ znát. Instruktor s tebou probere vše od začátku: snowkiting bezpečnost, teorii, navazování draků až po samostatnou jízdu na snowboardu nebo lyžích. Poradí ti fígle, jak na to a hlavně tě to naučí bezpečně a zodpoví ti všechny tvé otázky.

2. ušetříš si čas hledáním informací a předejdeš špatným snowkiting návykům. Spousta začínajících kiterů se na nás obrací s dotazy: ? jak vlastně na to? Proč to nefunguje, jak má? ? už půl roku se plácám s kitem po poli a pořád se mnou kite cvičí!!!? Nemluvě o tom, že postupy výuky ve snowkiting škole jsou nesrovnatelně rychlejší než při volbě samostudia.

3. osaháš si různé kite vybavení. Pro každého se hodí jiný typ kite vybavení, velikost, záleží i na tom, zda chceš jezdit i v létě nebo pouze v zimě. Vyzkoušíš si různé typy kitů a instruktor ti poradí, jaký kite je pro tebe nejvhodnější. A v neposlední řadě si nebudeš ničit své drahé vybavení neodbornou manipulací, protože zapůjčení kite vybavení v rámci snowkiting kurzu je zdarma, a to i pokud kite během kurzu poškodíš!

4. budeš pod odborným dohledem kite instruktorů. U prověřené kite školy jsi pod neustálým dohledem instruktorů, kteří tě hlídají, abys neděl něco špatně a předchází tím nebezpečným situacím. Snowkiting je nebezpečný sport pouze pokud neznáš pravidla, a proto je nutné se naučit vše pořádně již od začátku pod odborným dohledem.

5. seznámíš se s dalšími začínajícími kitery. V teamu si budete vzájemně pomáhat a třeba po kurzu společně vyrazíte na nějaký ten kite trip za větrem, které pro absolventy kurzu v naší kite škole připravujeme. Snowkiting je hlavně o větru a sněhu, a hlavně o zábavě s partou stejně naladěných lidí.

6. u naší kite školy po absolvování kurzu automaticky získáváš spoustu benefitů, například slevy pro sebe nebo kamarády a různé bonusové akce na nákup kite vybavení.

7. Pokud zvážíš všechna pro a proti, nakonec zjistíš, že snowkiting kurz můžeš mít vlastně zadarmo! Jak je to možné? Pokud se zúčastníš kurzu, získáš jako zákazník tolik výhod, že ti kurz několikanásobně zaplatíme!

Tak například: stejně budeš po kurzu potřebovat kite vybavení, ať už nové nebo z kite bazaru a naše slevy se vyšplhají až k -15.000 Kč! Vždy se zárukou (v některých případech dokonce doživotní zárukou) a garancí vrácení peněz za kurz i vybavení. Jednoduše nemáš co ztratit, leda získat?

Pokud jsi již rozhodnut, že snowkiting je to co chceš vyzkoušet, máme pro tebe ještě pár výhod navíc! Nejen, že můžeš absolvovat snowkiting kurz v nejlépe hodnocené kite škole v ČR, ale vybrat si můžeš v několika kite lokalitách po celé ČR nebo na Slovensku. Termíny kurzů jsou dostupné během celé zimy a to denně!

Proč jít do kurzu, když se to přece můžu naučit sám
Proč jít do kurzu, když se to přece můžu naučit sám

A pokud ještě váháš, můžeš se přihlásit k odběru našich KITE TIPŮ ZDARMA. Nezávazně a opravdu úplně zadarmo. Bezpečnost i správné návyky jsou ve tvých začátcích opravdu důležité a v našem zájmu je, abys začal správně, neohrožoval sebe, ani lidi ve svém okolí.

Ať už se rozhodneš jakkoli, držíme ti palce!

Iveta (Minet KITES.CZ)

Související články

Všechny články
© 2024 Kites.cz | All rights reserved. | OBCHODNÍ PODMÍNKY - KONTAKTY